Munkáltató

Manz Hungary Kft.

Munkavégzés helye

Debrecen

Feladatok

• Gépgyártó üzem részére szükséges beszerzési feladatok elvégzése, beszerzési stratégiák kidolgozása • Folyamatos határon belüli/ kívüli piackutatás végzése, új beszállítók megtalálása, fejlesztése, minősítése • Ártárgyalások, Tenderek vezetése • Megállapodások, szerződéskötések önálló lebonyolítása • Műszaki kérdések tisztázása a vevőkkel és a beszállítókkal • A meglévő termékek költségcsökkentési projektjeiben való részvétel • Piaci elemzések, és különböző riportok készítése • Beszállítói auditok lebonyolítása • Folyamatos kapcsolattartás a Beszállítók felé

Munkakör feltételei

• Gépészmérnök vagy technikusi végzettség • Gyártási területen és/vagy beszerzési munkakörben szerzett 1-3 éves releváns tapasztalat • Kommunikációképes német vagy angol nyelvismeret • Jó kommunikációs készség • Határozottság, elszántság, nyitott dinamikus személyiség, komplex gondolkodás • Ártárgyalásokban jártasság • Képesség az önálló és a csapatban való munkavégzésre egyaránt • ERP (integrált vállalatirányítási) rendszer ismerete • Erős felhasználói szintű számítástechnikai tudás (MS Office) • Üzletorientált szemlélet • B kategóriás jogosítvány

Amit kínálunk

• Kiemelkedő javadalmazási csomag • Megbízható, hosszú távú munkalehetőség egy multinacionális környezetben • Komplex, kihívást jelentő feladatkör • Fiatalos, támogató csapat, kellemes munkahelyi környezet

Jelentkezni fényképes önéletrajzzal az alábbi e-mail címen lehet, kérjük a levél tárgyában tüntesse fel az adott pozíció nevét: HR-hungary@manz.com