Munkáltató

Manz Hungary Kft.

Munkavégzés helye

Debrecen

Munkaidő

3 műszakos munkarend

Feladatok

- Gépállványok kiállítása és marása rajz szerint, CNC- portálmarógép kezelése, forgácsolt alkatrészek megmunkálási munkafázisainak elvégzése, gép beállítása és a munkadarab bemérése, a programozók által megírt megmunkáló programok használata, a megmunkált alkatrészek minőségi szempontok szerinti ellenőrzése, a félkész termék befoglaló méreteinek ellenőrzése, készre forgácsolt munkadarabok méreteinek ellenőrzése

Munkakör feltételei

- Gépi forgácsoló, CNC forgácsoló végzettség, megmunkáló gépen történő programozás ismerete, vezérlők ismeret, nagyméretű alkatrészek, hegesztett szerkezet megmunkálása területén szerzett tapasztalat, 3 műszakos munkarend vállalása, minőségi munkavégzés, rendszerszemlélet, csapatmunkára való készség, lojalitás, megbízhatóság

Előnyt jelent

- CNC vezérlésű marógépen szerzett 2-3 éves szakmai tapasztalat, Heidenhain iTNC530-as vezérlésű marógépen szerzett tapasztalat, egyedi alkatrészgyártásban szerzett tapasztalat

Amit kínálunk

- Nálunk 5 méter hosszú és 3 m széles szimultán 5 tengelyes gépen dolgozhatsz, 21. századi eszközök használatával, megtanulhatod a Heidenhain vezérlést a legmagasabb szinten, folyamatosan fejlődhetsz ami során elérhetővé válik számodra a CAD/CAM programozás és az Edgecam és SolidEdge használata.

Egyéb juttatások

- Versenyképes jövedelem, cafeteria, munkába járás támogatása

Manz Hungary Gépgyártó Kft.

Önéletrajzodat a TLengyel@manz.com e-mail címre várják.