Munkáltató

Debreceni Vízmű Zrt.

Feladatok

Miben számítunk rád? - A Debreceni Vízmű Zrt. szolgáltatási területén gépkezelői feladatok elvégzése; - Kombinált csatornatisztító munkagéppel végzett munkafolyamatok elvégzése és a munkagép karbantartása, - Csatornahálózati üzem területén végzett napi tevékenység - Házi készenléti rendszerben való részvétel

Munkakör feltételei

Mire van szükséged a sikerhez? - „C” kategóriás gépjárművezetői engedély - Minimum szakmunkás végzettség - Szakirányú végzettség (érvényes földmunka,-rakodó,- és szállítógépkezelő vagy emelőgépkezelői bizonyítvány) - Előzetes szakmai tapasztalat

Előnyt jelent

Örülünk, ha ezzel is rendelkezel, de nem feltétel: - Csatornatisztító gépjármű kezelésében szerzett szakmai tapasztalat - Emelőgép kezelői szakképesítés megléte - Autóra szerelt daru kezelésében szerzett gyakorlat - „E” kategóriás vezetői engedély

Amit kínálunk

Miért válassz bennünket? - Pontos kiszámítható bérfizetés, béren kívüli juttatások, teljesítmény megbecsülése - Teljes munkaidős munkaviszony - Folyamatos szakmai fejlődés támogatása - Hosszú távú munkalehetőség egy biztos vállalatnál, biztos szolgáltatási tevékenységben - Szervezet fejlődésével teljesítményérdemek alapján előmeneteli lehetőség - Munkába járás költségeinek támogatása JELENTKEZÉS: Az önéletrajzokat az allas@debreceni-vizmu.hu e-mail címre várjuk, a munkakör megnevezésével!