Munkáltató

Debreceni Vízmű Zrt.

Feladatok

Miben számítunk rád? - A Debreceni Vízmű Zrt. üzemeltetésében lévő ivóvíz-hálózati vezeték rendszer működtetése érdekében a vezetékek ellenőrzése és a hibaelhárítások elvégzése ivóvíz gerinc- és bekötővezetékeken - Vízmérőcserék végzése - Vízbekötések készítése - Kivizsgálások elvégzése

Munkakör feltételei

Mire van szükséged a sikerhez? - Vízszerelő vagy rokon gépészeti szakmák egyéb fémipari szakirányú szakmunkás végzettség - „B” kategóriás jogosítvány - Szakmai tapasztalat csőhálózati szerelő munkakörben

Előnyt jelent

Örülünk, ha ezzel is rendelkezel, de nem feltétel: - Érettségi bizonyítvány - Hegesztői ismeretek, ezzel kapcsolatos képzettség, szakvizsga megléte - Földmunka-, rakodó és szállítógép kezelői képesítés - Gépészeti alapismeretek - Debreceni lakóhely - Érvényes tűzvédelmi szakvizsga

Amit kínálunk

Miért válassz bennünket? - Pontos kiszámítható bérfizetés, béren kívüli juttatások, teljesítmény megbecsülése - Teljes munkaidős munkaviszony - Folyamatos szakmai fejlődés támogatása - Hosszú távú munkalehetőség egy biztos vállalatnál, biztos szolgáltatási tevékenységben - Szervezet fejlődésével teljesítményérdemek alapján előmeneteli lehetőség - Munkába járás költségeinek támogatása JELENTKEZÉS: Az önéletrajzokat az allas@debreceni-vizmu.hu e-mail címre várjuk, a munkakör megnevezésével!