Munkavégzés helye

Debrecen

Feladatok

  • Az telephely (gyártócsarnok, iroda, raktár) üzemeltetésével és fenntartásával kapcsolatos ellenőrzési-, valamint karbantartási feladatok elvégzése
  • Gépészeti rendszerek: víz, csatorna, szellőzőrendszerek, termelést támogató rendszerek (sűrített levegő, vákuum stb.) tervszerű ütemezett karbantartásának, eseti hibaelhárítások, javítások elvégzése
  • Az elvégzett karbantartások, hibaelhárítások, dokumentálása, munkalapok vezetése
  • A munkakör részét képező tevékenységek javítását, a veszteségek megszüntetését szolgáló javaslatok megtétele, észlelt problémák jelzése

Elvárások

  • Gépész szakirányú szakmai végzettség (épületgépész technikus/szerelő)
  • Épületüzemeltetésben lévő minimum 2 éves szakmai tapasztalat
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeret (MS Outlook, Word, Excel)
  • Pontos megbízható önálló munkavégzés
  • Több műszakos munkarend vállalása

Előny:

  • Víz-, gáz-, fűtésszerelő végzettség
  • Hűtő- és klímaberendezés szerelő végzettség
  • Tűzvédelmi szakvizsga bizonyítvány
  • Könnyűgépkezelői végzettség (személyemelő, targonca)

Jelentkezés: https://www.continental-jobs.com/index.php?ac=jobad&id=1212523