Munkavégzés helye

Debrecen

Munkaidő

Szükséges tapasztalat

Villamos szakirányú szakmai végzettség (villanyszerelő technikus) Épületüzemeltetésben lévő minimum 2 éves szakmai tapasztalat Felhasználói szintű számítógépes ismeret (MS Outlook, Word, Excel) Pontos megbízható önálló munkavégzés Több műszakos munkarend vállalása

Szükséges képességek

Érintésvédelmi felülvizsgáló képzettség Villanyszerelői végzettség Épületautomatikai rendszerek üzemeltetésében szerzet tapasztalat Tűzvédelmi szakvizsga bizonyítvány Könnyűgépkezelői végzettség (személyemelő, targonca)

Feladatok

  • A telephely (gyártócsarnok, iroda, raktár üzemeltetésével és fenntartásával kapcsolatos ellenőrzési-, valamint karbantartási feladatok elvégzése
  • Elektromos rendszerek (épületvillamos rendszerek) tervszerű ütemezett karbantartásának, eseti hibaelhárítások, javítások elvégzése.
  • Az elvégzett karbantartások, hibaelhárítások, dokumentálása, munkalapok vezetése
  • A munkakör részét képező tevékenységek javítását, a veszteségek megszüntetését szolgáló javaslatok megtétele, észlelt problémák jelzése

Elvárások

  • Villamos szakirányú szakmai végzettség (villanyszerelő technikus)
  • Épületüzemeltetésben lévő minimum 2 éves szakmai tapasztalat
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeret (MS Outlook, Word, Excel)
  • Pontos megbízható önálló munkavégzés
  • Több műszakos munkarend vállalása

Előny:

  • Érintésvédelmi felülvizsgáló képzettség
  • Villanyszerelői végzettség
  • Épületautomatikai rendszerek üzemeltetésében szerzet tapasztalat
  • Tűzvédelmi szakvizsga bizonyítvány
  • Könnyűgépkezelői végzettség (személyemelő, targonca)

Jelentkezés: https://www.continental-jobs.com/index.php?ac=jobad&id=1212524