Munkáltató

Metal-Sheet Kft.

Munkavégzés helye

Debrecen

Munkaidő

Munkaidő: 07:00-16:30-ig (fél óra ebédszünet).

Feladatok

- Tekercstartó rudat kell a tekercsbe behelyezni (20+ kg, napi max. 8x kell megemelni) - A daruval a gépsorra kell helyezni a tekercset - Kb. 20 színkódot kell megtanulni illetve a gépen néhány gombot kell kezelni megfelelően.

Munkakör feltételei

- Végzettség: minimum középfokú, fémipari tapasztalat előny - Műszaki rajzok ismerete - Tisztaság, rend, igényesség - Férfi munkaerőt keresünk - Ideális: lojális legyen, hosszú távban gondolkozzon, csapatjátékos, tanulni-fejlődni vágyás

Amit kínálunk

Sávos fizetés: - 1. próbaidő alatt nettó 200e Ft - 2. 3 hónap - 1 év nettó 220e Ft - 3. 1-2 évig - nettó 250e Ft - 4. 3 évtől - nettó 270e Ft - Zajszint közepes, nem szükséges fülvédő. - Munkaruha (ruha, cipő, darukezelés esetén sisak), öltöző biztosított.

Jelentkezni az alábbi elérhetőségeken lehet:

Kóródi Attila üzemvezető

Telefon: +36 30 865 1266

E-mail: attila.korodi@metal-sheet.hu