Munkáltató

Manz Hungary Kft.

Munkavégzés helye

Debrecen

Munkaidő

3 műszakos munkarend

Egyéb juttatások

Munkába járás támogatása

A Manz Hungary Kft. a világ egyik vezető technológiai szolgáltató, high-tech berendezéseket gyártó cégének, a német Manz AG-nak a magyarországi leányvállalata. Az automatizálásban, a robottechnika és a képernyőfeldolgozás terén igényes megoldásokkal kiemelkedő nevet vívtunk ki magunknak.

Dinamikus fejlődésünk eredményeként keresünk most új munkatársat az alábbi pozícióba:

FESTŐ

Feladatok

  • Az elkészült hegesztett szerkezetek és alkatrész festés előtti levédése
  • Szükség szerint a sérült felületek gittelése és csiszolása
  • A szükséges festék komponensek összekeverése a vonatkozó utasítások alapján
  • Hegesztett vázak, alumínium szerkezetek alapozó és fedő festése
  • A kész és félkész-termékek mozgatása az egyes területek között

Elvárások

  • Szakirányú (autó fényező) szakmunkás végzettség
  • Hasonló területen szerzett 2-3 éves szakmai tapasztalat
  • Pontosság, precizitás
  • Munkájára igényes személyiség
  • Minőségi munkavégzés, megbízhatóság
  • Több műszakos munkarend vállalása

Előny

  • Emelőgép kezelői engedély
  • Egyedi alkatrészgyártásban szerzett tapasztalat
  • Fényezésben szerzett tapasztalat

Amit kínálunk:

  • Megfelelő körülmények, jó csapat
  • Fejlődési lehetőség
  • Versenyképes fizetés és cafeteria
  • Munkába járás támogatása
  • Hosszú távú munkalehetőség, stabil háttér

Egyéb információk

  • 3 műszakos munkarend

  • Amennyiben a pozíció felkeltette az érdeklődését, kérjük, küldje el önéletrajzát a

HR-hungary@manz.com email címre. Kérem, a tárgyban tüntesse fel a pályázni kívánt pozíció megnevezését.