Munkáltató

Metal-Sheet Kft.

Munkavégzés helye

Debrecen

Munkaidő

Munkaidő: 7:00 - 16:30 (fél óra ebédszünet)

Feladatok

Gépsor: 4+1 munkaposzt - 1. Lemezes - 2. Fűrészes - 3. Raklapozó, csomagoló - 4. Habosító - itt nagyon fontos a gyors döntőképesség, vegyipari jártasság előnynek számít - 5. Kitározó targoncás - Idővel minél több munkaállomás feladataiba be kell tanulni, a sávos fizetés ehhez is kötött. - 3 hónap után 1 pozíció, hibamentes munkavégzés. - 1 év - 4/5 pozíció - 2 év - 5 pozíció

Munkakör feltételei

- Végzettség: minimum középfokú, fémipari tapasztalat előny - Műszaki rajzok ismerete - Tisztaság, rend, igényesség - Férfi munkaerőt keresünk - Fiatalosabb mentalitás szükséges, számítógépeket is kell kezelni - Lojális, hűséges, tanulni-fejlődnivágyó, csapatban dolgozó munkavállalókat keresünk - A gyártási terv dinamikusan változik, ehhez hozzá kell szokni, rugalmasan kell kezelni.

Amit kínálunk

- Sávos fizetés: - 1. próbaidő alatt nettó 200e Ft - 2. 3 hónap - 1 év nettó 220e Ft - 3. 1-2 évig - nettó 250e Ft - 4. 2 évtől - nettó 270e Ft

Jelentkezni az alábbi elérhetőségeken lehet:

Kóródi Attila üzemvezető

Telefon: +36 30 865 1266

E-mail: attila.korodi@metal-sheet.hu