Munkáltató

Thyssenkrupp Kft.

Munkavégzés helye

Debrecen

Munkaidő

Teljes munkaidő

Feladatok

- A gépek utasítás szerinti felszerelése, felkészítése a termelésre, működésük biztosítása - Dokumentáció szerinti minőségellenőrzés - Berendezések karbantartása az előírásoknak megfelelően, alkatrész-beszerzési javaslat - Üzemzavarok felismerése, kezdeményezés azok kiküszöbölésére - Gépmeghibásodás jelentése - Termelés monitorozása és a műszak-specifikus legfontosabb adatok dokumentálása - Új munkatársak betanítása - Munkavédelmi előírások betartása - Karbantartási, tisztítási előírások, valamint a szállítási előírások betartása - Műszakvezető támogatása - Rendszeres kommunikáció a különböző szervezeti egységekkel

Munkakör feltételei

- Középfokú végzettség (műszaki) - Minimum 1 éves tapasztalat hasonló területen - CNC programozási tapasztalat, ipari robotok irányításában szerzett tapasztalat előny - 3 műszakos munkarend vállalása - Terhelhetőség - Rugalmasság - Precíz, pontos munkavégzés - Jó kommunikációs készség

Amit kínálunk

- Versenyképes fizetés és széles körű juttatások - Részvétel nemzetközi projektekben - Folyamatos szakmai fejlődést biztosító, sikeres és gyorsan növekvő vállalat