Munkáltató

Richter Gedeon Nyrt.

Munkaidő

3 műszakos munkavégzés

Feladatok

- Tisztatéri gyógyszergyártás - Előkészítés, sterilezés, mintavételek - A gyógyszergyártó gépek kezelése - Csomagolóanyagok és késztermékek felpakolása és dobozba gyűjtése - Gyógyszeripari gépek és a tisztaterek takarítása az előírt munkautasítás alapján

Munkakör feltételei

Középfokú végzettség

Előnyt jelent

- Gyógyszeripari területen szerzett tapasztalat

Amit kínálunk

- Elkötelezett, támogató csapatot, magas szakmai színvonalú munkavégzést, speciális, egyedülálló iparági tapasztalatok megszerzésének lehetőségét egy stabil, hazai központú munkahelyen, ahol kollégáink egészsége és kiegyensúlyozottsága kiemelten fontos számunkra. - Egészségprogrammal és egészségbiztosítással gondoskodunk munkatársaink egészségének megőrzéséről, - Jóllétükhöz vállalati üdülőink és ingyenes sportolási lehetőségeink (uszoda, konditerem) járulnak hozzá, - A családok életét iskolakezdési támogatással támogatjuk, - Munkatársaink teljesítményét a bér mellett számos juttatással ismerjük el (cafeteria, nyugdíjpénztár, csoportos élet- és balesetbiztosítás részvény program, törzsgárda jutalom), - Kollégáink folyamatos fejlődését szakmai továbbképzésekkel, konferenciákkal és belső képzésekkel segítjük.