Munkavégzés helye

Debrecen

Munkaidő

Teljes munkaidő

Feladatok

• Gyógyszergyártás a gyártáskísérő lap utasításai és a szabályozásokban leírtak szerint • Gyártáskísérő lapok és egyéb előírt dokumentumok vezetése • Gyógyszergyártó berendezések (granuláló, tablettázó, kapszulázó, bevonó, válogató berendezések) kezelése a kezelési utasítások szerint • Gyártásközi vizsgálatok végzése • Gépek és munkakörnyezet tisztántartása, termékváltásos tisztítások utasítás szerinti végrehajtása

Munkakör feltételei

• Szakközépiskolai érettségi/technikus végzettség • Felhasználói szintű számítástechnikai ismeret • Precíz, pontos munkavégzés • Szabálykövető magatartás

Előnyt jelent

• Gyógyszeripari tapasztalat

Amit kínálunk

• Nemzetközi nagyvállalat biztos háttere • Versenyképes jövedelem, széleskörű béren kívüli juttatási rendszer • Folyamatos szakmai fejlődés, képzés lehetősége • Csúcstechnológia és dinamikus csapatszellem

Teva Pharmaceuticals