Munkáltató

Manz Hungary Kft.

Munkavégzés helye

Debrecen

Munkaidő

2 műszakos munkarend

Szükséges tapasztalat

Pályakezdők jelentkezését is várjuk!

Szükséges képességek

Szakirányú (fémipari) szakmunkás végzettség Acélszerkezet gyártásban szerzett 2–3 éves gyakorlat Emelőgép kezelői engedély Tűzvédelmi szakvizsga Pontosság, precizitás Minőségi munkavégzés Lojalitás, megbízhatóság

Egyéb juttatások

Munkába járás támogatása

A Manz Hungary Kft. a világ egyik vezető technológiai szolgáltató / high-tech berendezéseket gyártó cégének, a német Manz AG-nak a magyarországi leányvállalata. Az automatizálásban, a robottechnika és a képernyőfeldolgozás terén igényes megoldásokkal kiemelkedő nevet vívtunk ki magunknak.

Dinamikus fejlődésünk eredményeként keresünk most új munkatársat az alábbi pozícióba:

Hegesztő – Lakatos

Feladatok

  • Gyártásba kiadott hegesztett vázak, vázrészek rajz szerinti összeállítása
  • Darabolt alkatrészek, rajz szerinti összeállítása fúrása
  • Hegesztési varrat gyök kialakítások készítése
  • A hegesztett szerkezetek feszültségmentesítése a vibrációs feszültségmentesítő berendezéssel
  • Hegesztett elő-gyártmányok csiszolása
  • A ledarabolt és az előkészített munkadarabok méreteinek rajz szerinti ellenőrzése
  • Általános lakatos munkák

Elvárások

  • Szakirányú (fémipari) szakmunkás végzettség
  • Acélszerkezet gyártásban szerzett 2–3 éves gyakorlat
  • Emelőgép kezelői engedély
  • Tűzvédelmi szakvizsga
  • Pontosság, precizitás
  • Minőségi munkavégzés
  • Lojalitás, megbízhatóság

Amit kínálunk

  • Megfelelő körülmények, jó csapat
  • Fejlődési lehetőség
  • Versenyképes fizetés és cafeteria
  • Munkába járás támogatása
  • Hosszú távú munkalehetőség, stabil háttér

Egyéb információk

  • 2 műszakos munkarend

Amennyiben a pozíció felkeltette az érdeklődését, kérjük, küldje el önéletrajzát a HR-hungary@manz.com email címre. Kérem, a tárgyban tüntesse fel a pályázni kívánt pozíció megnevezését.