Munkáltató

Manz Hungary Kft.

Munkavégzés helye

Debrecen

Munkaidő

Szükséges tapasztalat

Pályakezdők jelentkezését is várjuk!

Szükséges képességek

Szakirányú végzettség: elektroműszerész, villanyszerelő Erős és gyenge áramú szerelési tapasztalat Ipari vezérlésekben szerzett tapasztalat Villamos műszaki rajzolvasási ismeret Magasban végzett munkavégzési hajlandóság Min. 3-5 év szakmai tapasztalat. Együttműködő- és problémamegoldó készség, precíz, önálló munkavégzés.

Karbantartó

Elvárásaink:

  • Szakirányú végzettség: elektroműszerész, villanyszerelő
  • Erős és gyenge áramú szerelési tapasztalat
  • Ipari vezérlésekben szerzett tapasztalat
  • Villamos műszaki rajzolvasási ismeret
  • Magasban végzett munkavégzési hajlandóság
  • Min. 3-5 év szakmai tapasztalat.
  • Együttműködő- és problémamegoldó készség, precíz, önálló munkavégzés.

Előnyt jelent:

  • Szakirányú technikusi végzettség
    • Pneumatikus és hidraulikus rendszerek ismerete ill. végzettség
    • Emelőgépkezelő és PLC-programozó képesítés
    • Német nyelvtudás

 Feladatai:

  • A gyárépület elektromos és egyszerűbb gépészeti rendszerek tervszerű megelőző karbantartása, javítása, hibaelhárítása,
    • Az épületátépítés során elektromos és kisebb gépészeti kivitelezési munkák elvégzése
    • A gyártásban működő gépek, berendezések és infrastruktúra elektromos és mechanikus rendszerének teljes körű vizsgálata, javítása és karbantartása.
    • A gyártásban használt elektromos kisgépek teljes körű karbantartása, javítása
    • A karbantartáshoz, javításhoz szükséges rendelési igény továbbítása a vezetés felé
    • Az elvégzett karbantartások, javítások, kiépítések, hibaelhárítások, dokumentálása, munkalapok vezetése