Munkáltató

Kupmet Kft.

Munkavégzés helye

Hajdúböszörmény

Munkaidő

2 műszakos munkavégzés

Feladatok

- A hegesztőrobot technológiájának elsajátítása és a robot kezelése - A robothegesztéshez szükséges szerszámok tervezésében való részvétel - A robot problémáinak megoldásában való részvétel

Munkakör feltételei

- Alapfokú angol nyelvismeret - Hegesztő végzettség - Affinitás a robotikához és az automatizáláshoz előnyt jelent - Rugalmas munkaidőhöz való alkalmazkodási készség (2 műszakos beosztás, stb.) - Problémamegoldó készség és gyakorlatias gondolkodás

Amit kínálunk

- Kiszámítható fizetés, órabér alapú elszámolás, túlóra lehetőség - Nyugodt, családias légkör - Fiatalos, összetartó csapat - Tapasztalatszerzési lehetőség, továbbképzési lehetőségek - Minőségügyi bónusz

Hegesztő/Hegesztőrobot operátor

A KUPMET Kft. egy dinamikusan fejlődő, lemezmegmunkálással foglalkozó vállalkozás Hajdúböszörményben.

Alkatrészeket gyártanak az autóiparba, mezőgazdasági gépekhez, kandallókhoz, csomagoló gépekhez.

A megnövekedett vevői igények kielégítésére a jelenlegi csapat bővítéséhez keresnek új munkavállalókat. Ha szeretnéd megtanulni a lemezmegmunkálás fortélyait, vagy kamatoztatni szeretnéd tapasztalataidat, náluk a helyed!

Pályakezdők jelentkezését is várják!

Jelentkezésedet a timea.gyenge@kupmet.com e-mail címre küldd el!