Munkavégzés helye

Debrecen

Szükséges nyelvtudás

Angol nyelvtudás

Feladatok:

  • Hibás termékek elemzése
  • A gyártási folyamatok nyomon követése és támogatása
  • 5S standardok alkalmazása és betartása
  • Részvétel a prototípus-, szériagyártás és mintagyártás folyamataiban
  • Eszkaláció a minőségi problémák esetében
  • A gyártásban lévő mutatószámok támogatása, nyomon követése és fejlesztése
  • Belső hibaköltségek elemzése és a hibaokok feltárása
  • Alkalmazkodás a törvényi és egyéb követelményekhez, beleértve a minőségirányítási és környezetirányítási rendszer követelményeit, a belső szabályokat és a vonatkozó vevői követelményeket
  • Vevői érdekek képviselete a munkavégzés során

Elvárások:

  • Középfokú műszaki végzettség
  • Autóipari szabványok ismerete (IPC szabványok)
  • Mechanikai és mechatronikai folyamatokban szerezett tapasztalat
  • Műszaki rajz és elektromos kapcsolási rajz olvasási készség
  • Modern minőségügyi rendszerek ismerete (Halszálka diagram, Pareto diagram)
  • 5S ismerete
  • Ms Office biztos ismerete
  • Együttműködési készség csapatban és jó kommunikációs adottságok
  • Jó problémamegoldó készség
  • Stressztűrő képesség és proaktivitás

Előnyt jelent:

  • Angol nyelvtudás
  • SAP ismeret

Jelentkezés: https://www.continental-jobs.com/index.php?ac=jobad&id=1223441