Munkavégzés helye

Debrecen

Munkaidő

Szükséges tapasztalat

Pályakezdő jelentkezését is várjuk Középfokú műszaki végzettség Autóipari szabványok ismerete (IPC szabványok) Mechanikai és mechatronikai folyamatokban szerezett tapasztalat Műszaki rajz és elektromos kapcsolási rajz olvasási készség Modern minőségügyi rendszerek ismerete (Halszálka diagram, Pareto diagram) 5S ismerete Ms Office biztos ismerete Együttműködési készség csapatban és jó kommunikációs adottságok Jó problémamegoldó készség Stressztűrő képesség és proaktivitás

Szükséges nyelvtudás

Angol nyelvtudás

Szükséges képességek

SAP ismeret

Feladatok:

  • Hibás termékek elemzése
  • A gyártási folyamatok nyomon követése és támogatása
  • 5S standardok alkalmazása és betartása
  • Részvétel a prototípus-, szériagyártás és mintagyártás folyamataiban
  • Eszkaláció a minőségi problémák esetében
  • A gyártásban lévő mutatószámok támogatása, nyomon követése és fejlesztése
  • Belső hibaköltségek elemzése és a hibaokok feltárása
  • Alkalmazkodás a törvényi és egyéb követelményekhez, beleértve a minőségirányítási és környezetirányítási rendszer követelményeit, a belső szabályokat és a vonatkozó vevői követelményeket
  • Vevői érdekek képviselete a munkavégzés során

Elvárások:

  • Középfokú műszaki végzettség
  • Autóipari szabványok ismerete (IPC szabványok)
  • Mechanikai és mechatronikai folyamatokban szerezett tapasztalat
  • Műszaki rajz és elektromos kapcsolási rajz olvasási készség
  • Modern minőségügyi rendszerek ismerete (Halszálka diagram, Pareto diagram)
  • 5S ismerete
  • Ms Office biztos ismerete
  • Együttműködési készség csapatban és jó kommunikációs adottságok
  • Jó problémamegoldó készség
  • Stressztűrő képesség és proaktivitás

Előnyt jelent:

  • Angol nyelvtudás
  • SAP ismeret

Jelentkezés: https://www.continental-jobs.com/index.php?ac=jobad&id=1223441