Munkáltató

Openstore Kft.

Munkavégzés helye

Debrecen

Munkaidő

Több műszakos

Munkáltató: Openstore Kft

Munkatársakat keresünk az alábbi pozícióba: bolti eladó

Munkavégzés helye: Debrecen

Munkaidő: Több műszakos

Szükséges képesítés: szakmunkás végzettség, vagy ennek megfelelő OKJ szakvizsga

Szükséges tapasztalat: 25 év alatti pályakezdők jelentkezését várjuk, gyakorlat nem szükséges

Feladatok: – a vevők kiszolgálása

                  – az üzletbe érkező termékek átvétele, szortírozása, elhelyezése az eladótérben és                       a raktárakban

                  – folyamatos árú feltöltés

                  – az üzlet területeinek állandó tisztán tartása

                  – az üzletben lévő gépek, berendezések kezelése tisztán tartása

Elvárások:  – szakmunkás végzettség, vagy annak megfelelő OKJ szakvizsga

                   – 25 év alatti pályakezdő

                   – pontosság, precizitás

                   – munkájára és magára igényes személyiség

                  – megbízhatóság, minőségi munkavégzés,

                  – alkalmazkodó képesség a vásárlókhoz

                  – a több műszakos munkarend vállalása

Amit kínálunk: –  megfelelő munkakörülmények

                       – fejlődési lehetőség

                       – fizetés megegyezés szerint

                       – hosszú távú munkalehetőség

                       – családias hangulatú munkahely

                       – pályakezdőket betanítjuk

Jelentkezés módja: A mennyiben ajánlatunk felkeltette az érdeklődését, a bemutatkozó levelét az openstorekft@gmail.com amail címre küldeni szíveskedjen.