Munkáltató

Manz Hungary Kft.

Munkavégzés helye

Debrecen

Munkaidő

3 műszakos munkarend

Szükséges tapasztalat

Pályakezdők jelentkezését is várjuk!

Szükséges képességek

Fémipari végzettség Forgácsolásban vagy mechanikus szerelésben szerzett 2 - 3 éves gyakorlat Pontosság, precizitás Rendszerszemlélet Csapatmunkára való készség Jó problémamegoldó készség

Egyéb juttatások

Munkába járás támogatása

A Manz Hungary Kft. a világ egyik vezető technológiai szolgáltató, high-tech berendezéseket gyártó cégének, a német Manz AG-nak a magyarországi leányvállalata. Az automatizálásban, a robottechnika és a képernyőfeldolgozás terén igényes megoldásokkal kiemelkedő nevet vívtunk ki magunknak.

Dinamikus fejlődésünk eredményeként keresünk most új munkatársat az alábbi pozícióba:

Palettaszerelő – szerszám előkészítő

Feladatok

  • Forgácsolandó alkatrészek, hegesztett vázak előkészítése megmunkáláshoz
    • Forgácsoló szerszámok, paletták előkészítése
    • A megmunkált alkatrészek utómunkáinak elvégzése (sorjázás, menetfúrás, stb…)
    • A közvetlen felettes tájékoztatása a megmunkálások állapotáról, a problémákról
    • Szükség szerint segéd alkatrészek előkészítése

Elvárások

  • Fémipari végzettség
    • Forgácsolásban vagy mechanikus szerelésben szerzett 2 – 3 éves gyakorlat
    • Pontosság, precizitás
    • Rendszerszemlélet
    • Csapatmunkára való készség
    • Jó problémamegoldó készség

Előny

  • Egyedi alkatrészgyártásban szerzett tapasztalat előny
    • Hajlandóság gépkezelő munkakörbe való betanulásra

Amit kínálunk

  • Megfelelő körülmények, jó csapat
  • Fejlődési lehetőség
  • Versenyképes fizetés és cafeteria
  • Munkába járás támogatása
  • Hosszú távú munkalehetőség, stabil háttér

Egyéb információk

  • három műszakos munkarend

  • Amennyiben a pozíció felkeltette az érdeklődését, kérjük, küldje el önéletrajzát a

HR-hungary@manz.com email címre. Kérem, a tárgyban tüntesse fel a pályázni kívánt pozíció megnevezését.