Munkavégzés helye

Debrecen

Szükséges nyelvtudás

alapszintű angol-, vagy német nyelvismeret

Raktári technikus – Debrecen

Feladatok:

  • Beérkező anyagok, termékek átvétele a szállítmányozótól, beérkezett szállítmányok mennyiségi ellenőrzése, kicsomagolása, anyagok könyvelése (SAP), előkészítés minőségi átvételhez
  • Gépi és kézi anyagmozgatási feladatok ellátása.
  • Komissiózás utasítások alapján, csomagolási feladatok végrehajtása
  • Gyártáshoz szükséges segédanyagok előkészítése, címkézésé
  • Alap, selejt és hulladék anyagok kezelése és tárolása a vállalati belső utasítások, valamint a vonatkozó jogszabályok alapján
  • Göngyölegek előírásszerű kezelése, mozgatása és megfelelő nyilvántartása
  • Anyag összekészítés gyártási tervnek megfelelően a darabjegyzékek ismeretében
  • FIFO és beazonosíthatóság követelményeinek betartása,
  • Igényelt anyagok kiadása a megfelelő jogosultság ellenőrzése után.
  • Készletpontosság ellenőrzése (SAP)
  • Leltározási tevékenység a raktár és üzem területén.
  • Beérkező vagy üzemből visszaérkező anyagok mennyiségi eltéréseinek rögzítése, jegyzőkönyvkészítés, vonatkozó folyamatok elindítása.
  • Az anyagok raktározása során felmerülő esetleges eltérés, sérülés, minőségromlás esetén a megfelelő intézkedések meghozatala. (Szükség esetén zárolása/zároltatása.)

Elvárások:

  • Középfokú végzettség
  • Targoncavezetői engedély
  •  MS Office és SAP vagy ERP rendszer felhasználói szintű ismerete
  • B kategóriás jogosítvány
  • Együttműködési készség csapatban és jó kommunikációs adottságok
  • Jó tervező és szervezőkészség
  • Stressztűrő képesség és proaktivitás

Előnyt jelent:

  • vizuális ellenőrzés
  • minőségbiztosítási szabványok és módszerek ismerete
  • logisztikai ismeretek
  • alapszintű angol-, vagy német nyelvismeret

Jelentkezés: https://www.continental-jobs.com/index.php?ac=jobad&id=1228522