Munkáltató

Manz Hungary Kft.

Munkaidő

Teljes munkaidő (napi 8 órás munkavégzés)

Feladatok

- Adatok rögzítése és karbantartása az SAP vállalatirányítási rendszerben, szerszámigények felmérése, beszerzés bonyolítása (ajánlatkérés, megrendeléskezelés), árubeérkeztetés, raktári nyilvántartás vezetése, készletfigyelés, leltározás, az üzem részére a CNC szerszámok bemérése, társterületekkel és külső partnerekkel (beszállítókkal) történő kapcsolattartás, együttműködés

Munkakör feltételei

- Középfokú (lehetőleg gépipari) végzettség, gyártási területen szerzett 1-3 év tapasztalat, számítógép felhasználói szintű ismerete, önálló, pontos, precíz munkavégzés

Előnyt jelent

- SAP vállalatirányítási rendszer ismerete

Amit kínálunk

- Megfelelő körülmények, jó csapat, fejlődési lehetőség, hosszú távú munkalehetőség, stabil háttér

Egyéb juttatások

- Versenyképes jövedelem, cafeteria, munkába járás támogatása

Manz Hungary Gépgyártó Kft.

Önéletrajzodat a TLengyel@manz.com e-mail címre várják.