Munkaidő

Több műszakos munkarend

Feladatok

- Back-End tesztsorok kialakításában való részvétel - Önálló karbantartási és gépbeállítási feladatok ellátása a Back-End terület berendezésein - 5S szabványok betartása a gyártási területen - Back-End tesztmérnökök támogatása a területi ciklusidő csökkentése érdekében - Prototípus- és mintagyártási folyamatok kialakítása - Műszaki problémák jelzése a műszakvezető felé - Problémamegoldási folyamat aktív támogatása

Munkakör feltételei

- Középfokú műszaki végzettség (mechatronika területen) - Back-End folyamatokban szerzett tapasztalat - Autóipari szabványok ismerete (IPC szabványok) - PCB tesztelési folyamatban szerzett ismeretek - Műszaki rajz és elektromos kapcsolási rajz olvasási készség - Modern minőségügyi rendszerek ismerete (Halszálka diagram, Pareto diagram) - Ms Office biztos ismerete - Együttműködési készség csapatban és jó kommunikációs adottságok - Jó tervező és szervezőkészség - Stressztűrő képesség és proaktivitás - Több műszakos munkarend vállalása (3-4 műszak)

Előnyt jelent

- Angol nyelvtudás - C++ programnyelv ismerete

Vitesco Technologies Hungary Kft.