Munkáltató

Richter Gedeon Nyrt.

Munkavégzés helye

Debrecen

Munkaidő

3 műszakos munkarend

Feladatok

Sikerünk nem magányos hősök óriási tetteire épül, hanem arra, hogy mindenki aktívan részt vesz a közös munkában: saját csapatában és azon kívül is. Tudjuk, hogyan kell más szakmák, tudományterületek, szervezeti egységek képviselőivel hatékonyan és jó hangulatban együttműködni. Feladataid: - Rutin fizikai/műszeres fizikai/spektrofotometriás vizsgálatok végzése, mérési dokumentáció készítése, adatok statisztikai elemzése - Részvétel fiziko-kémiai módszerek validálásában, fejlesztésében - Mintavételezés

Munkakör feltételei

Amit várunk: - Középfokú (vegyész technikus) végzettség - 1-3 év gyógyszeripari laboratóriumban szerzett tapasztalat Szakterület: Szakmunka, Technikus Munkarend: - Betanulást követően hétfőtől péntekig 3 műszakos munkarend (6:00-14:00; 14:00-22:00; 22:00-6:00)

Amit kínálunk

Ami itt vár: - Elkötelezett, támogató csapat és stabil, hosszú távú, nemzetközi, hazai központú munkahely, ahol az egészsége és kiegyensúlyozottsága kiemelt szerepet kap: - Egészségprogrammal, helyi orvosi rendelőkkel és egészségbiztosítással gondoskodunk egészsége megőrzéséről - Ön és családja jóllétéhez vállalati üdülőink és ingyenes sportolási lehetőségeink (uszoda, konditerem) járulnak hozzá - Családja életét iskolakezdési támogatással támogatjuk - Teljesítményét a bér mellett számos juttatással ismerjük el - Fejlődését folyamatos képzésekkel támogatjuk Jelentkezés: https://careers.gedeonrichter.com/job/Debrecen-%C3%9Czemi-gy%C3%A1rt%C3%A1sk%C3%B6zi-labortechnikus/787004302/