Munkáltató

Krones

Munkavégzés helye

Debrecen

Munkaidő

Teljes munkaidő

Szükséges nyelvtudás

Középfokú angol nyelvtudás kötelező

Feladatok

- Környezetvédelmi termékdíjhoz kapcsolódó nyilvántartás naprakész vezetése - Vámokmányok szakszerű kiállítása, vámhatáridős intézkedések figyelemmel kísérése, betartása - Vámkezelési nyilvántartások vezetése - Vámhatósággal történő együttműködés és kapcsolattartás - Ad-hoc export-import szállítmányok teljes körű vámügyintézése (Intrastat, EKÁER) - Ad-hoc fuvarszervezési feladatok ellátása, külső partner felügyelete - Napi adminisztratív feladatok ellátása

Munkakör feltételei

- Vámügyintézői és termékdíj ügyintézői szakképesítés - Minimum 3 éves releváns szakmai tapasztalat - Középfokú angol nyelvtudás alapfeltétel (német nyelvtudás előny) - Precíz, pontos munkavégzés - Kiváló kommunikációs, kapcsolatteremtő, együttműködési és problémamegoldó készség

Amit kínálunk

- Kihívást jelentő multinacionális környezet - Részvétel egy új gyártóüzem beindításában - Külföldi betanulás lehetősége - Kiemelkedő bérezési és juttatási csomag

KRONES Kft.

Készen állsz a karriered építésére?

Kézműves kisvállalkozásból vált a világpiac vezetőjévé – ez a Krones sikertörténete dióhéjban.

A nagy eszmékkel bíró kis vállalatot a bajor szellemiséggel rendelkező iparos hamar nemzetközi vállalattá emelte. A Krones AG napjainkra öt gyáregységet épített fel Németországban és további 50 szervezetet működtet világszerte: Addisz-Abebától egészen Zágrábig elégítik ki a partnerek igényeit.

Ez a globális hálózat rengeteg lehetőséget kínál a munkaerőpiacon a legkülönbözőbb karrierutak számára – miért ne lehetne tehát a Te karriered is?

A Krones AG jelenleg több, mint 17 300 embert alkalmaz világszerte, amely 17 300 különböző élettörténetet jelent, és mindenki a saját tehetségével járul hozzá a vállalat sikeréhez.

Debreceni gyárunk sikeres működéshez az alábbi pozícióba keresünk munkatársat: Vám- és termékdíj ügyintéző